Vertikální květináč - IQ1 s nůžkami antracit

219,00 Kč
Počet
Skladem 4 ks

Oživte svůj interiér! Rádi si pěstujete bylinky? Máte rádi rostliny kolem sebe? Tak se seznamte s tímto vertikálním květináčem, díky kterému si snadno vytvoříte v bytě vertikální zahradu. Vertikální květináč se skládá ze čtyř květináčů, z nichž každý může pojmout dva malé květináčky. Dostanete tak celkem prostor pro 8 svých oblíbených bylinek či květin.

Jednotlivá patra mají uprostřed otvor, který zajišťuje zásobu vody v každém květináči. Přebytečná voda pak stéká postupně dolů každým patrem až do podstavce, který zároveň slouží jako miska (lze oddělat). To je nesmírně užitečné, protože rostlinám dodáte přesně takové množství vody, jaké potřebují, a nemusíte zalévat každou rostlinu zvlášť.

Postavit nebo zavěsit

Vertikální květináč lze také zavěsit na zeď či plot v zahradě pomocí otvorů, které jsou umístěny na zadní stěně každého květináče. Tyto otvory zároveň slouží i pro spojení dvou sad pomocí gumových spojek, které jsou součástí každé sady (4ks v sadě viz foto). Kupte si 2 sady, umístěte je zády k sobě a poté je spojte gumovými spojkami (viz foto).

Součástí květináče jsou i nůžky na stříhání bylinek.

Parametry

šířka
19,5 cm
výška
47,5 cm
hloubka
11,4 cm
materiál
plast
záruční doba
24 měsíců

Doporučujeme dokoupit

arrow_upward