Květináče na bylinky

Počet produktů: 31

Zobrazení 1-20 z 31 položek

Aktivní filtry


Květináče na bylinky

Udržte své bylinky vždy svěží a hned po ruce, stačí správný květináč na bylinky. Každý pokrm tak proměníte v mistrovské dílo jako od šéfkuchaře pokud máte po ruce plastový květináč na bylinky. Samozavlažovací květináč na bylinky Coubi Vám navíc ušetří spoustu práce a doplní design kuchyně. Námi nabízené plastové květináče na bylinky jsou praktické a odolné vůči vnějším vlivům. Díky tomu je velice oblíbený například venkovní květináč na bylinky, který odolává i velice nízkým teplotám.

Květináče na bylinky jsou zárukou čerstvosti a svěžesti

Přemýšleli jste, jestli Vám doma něco nechybí? Květináče na bylinky do kuchyně jsou právě takovým kouskem: dokud ho nemáte, třeba ani netušíte, jak moc jej potřebujete. Chuť nově vyrašených bylinek jen tak nějaké koření nenahradí. Pěstování bylinek Vaši kuchyni provoní a v našich truhlících na bylinky z odolného plastu v elegantním provedení jim to bude také slušet.

Vertikální květináče se vměstnají kamkoli

Vertikální patrové květináče šetří místo a vyhovují bylinkám, protože nepotřebují tolik půdy jako jiné rostliny. Na jedno místo seřadíte spoustu bylinek a v případě potřeby je všechny rychle přestěhujete jinam, kaskádová patra květináče k sobě nejsou pevně připojená, takže s nimi můžete volně manipulovat. Vertikální květináč v patrovém provedení se skvěle hodí do interiéru i exteriéru. Kaskádové květináče připomínají malou zahrádku s několika druhy vždy čerstvých bylinek na jednom místě. Tento typ květináčů ocení jistě pěstitelé, kteří nemají zahrádku, a přesto by rádi pěstovali bylinky na balkoně. Zde ovšem bojujeme s každým kouskem místa a kaskádový květináč může náš problém hravě vyřešit.

Takzvaný květináč kaskáda představuje patrový květináč na bylinky poskládaný do tvaru kaskády. Jednotlivé květináče kaskáda jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, lesklého plastu a jsou doplněny o vnitřní vložku oddělující vodu od zeminy. Plast, ze kterého jsou vyrobeny patrové květináče na bylinky kaskáda, spolehlivě odolává nepříznivým teplotám až do -30°C. Sada květináčů na bylinky je nabízena v mnoha barevných provedeních.

Závěsné květináče jsou mistry v úspoře prostoru

Nejvíc místa získáte se závěsným květináčem na bylinky. Květináč na bylinky do kuchyně jistě ocení každá hospodyňka, protože bylinky do kuchyně v květináči patří do domácnosti odnepaměti. Zvolíte-li ještě květináč na bylinky pro více druhů, stanete se přeborníky v čerstvosti. A přitom půlku kuchyně nemusí obrůstat rostliny. Závěsné květináče na bylinky do kuchyně by neměli chybět v žádné domácnosti, kde čerstvost hraje prim. Nabízíme také květináče závěsné na balkon na bylinky, které působí dekorativně a na balkoně si můžeme připadat jako v bylinkové zahradě. Závěsný květináč na bylinky Coubi je praktický a ušetří spoustu místa. Tento závěsný květináč kaskáda zkrátka představuje ideální řešení, jak pěstovat nejen bylinky.

Netrapte se s krájením, jsou tu nůžky na bylinky

S trojitými břity zvládají nůžky na bylinky hbitě nastříhat všechny stonky a listy. Nůžky můžete k některým našim květináčům posadit a mít je hned připravené. S naší výbavou na bylinky Vás v kuchyni nikdo nemá šanci překonat. Velice zajímavou nabídkou jsou květináče na bylinky s nůžkami, které jsou opatřeny držákem, v němž jsou nůžky připraveny k okamžitému použití.

Truhlíky na bylinky lákají nejen svou vůní, ale především obsahem

Pokud jste skutečný gurmán a jídlo vám musí nejen chutnat, ale i vonět a lahodit oku, jistě oceníte náš truhlík na bylinky, díky kterému máte čerstvost vždy po ruce. Velice oblíbené jsou zejména závěsné truhlíky na bylinky. Ke každému truhlíku či květináči je možné dokoupit si vložku, díky které jednoduše získáte samozavlažovací truhlíky na bylinky nebo samozavlažovací květináče na bylinky. Samozavlažovací truhlík na bylinky reguluje přesné množství zálivky a rostlina tak získává dostatek vody vždy, když potřebuje. Truhlík na pěstování bylinek zkrášlí venkovní i vnitřní prostory.

Veškeré květináče a truhlíky na bylinky dodáváme v mnoha různých velikostech a provedeních. Pro některé druhy bylinek nabízíme designově zajímavější nádoby na pěstování. V našem sortimentu proto snadno najdete například petrželák. Jedná se o takzvaný petrželák hrnec na bylinky.

Truhlíky na pěstování bylinek, květináče na pěstování bylinek a obaly na květináče na bylinky jsou nedílnou součástí našeho sortimentu a patří k tradičním doplňkům domácnosti. Protože každá bylinka má v sobě své kouzlo, je potřeba ji sladit se správně zvolenými obaly na bylinky. Námi nabízený obal na bylinky jistě zaujme každého pěstitele.

arrow_upward