Jsme si jistí, že nejlépe za nás mohou hovořit naši spokojení klienti a úspěšně realizované obchody.

Proto jsme pro Vás zde vybrali prokazatelně dokončené transakce uzavřené v průběhu několika let na aukčním serveru Aukro.

Naše reference


Plastový hák na truhlíky IWWS


Rozměry plastového háku:
rozměr a:13 cm
rozměr b:14 cm
rozměr c:14,5 cm
nastavitelná šířka zábradlí:max. 13 cm
nosnost jednoho háku:6 kg
Materiál: - pevný plast, který je rázově odolný
Vhodnost držáku:
držák je primárně určen pro samozavlažovací truhlík 60 cm, který najdete v našem sortimentu
univerzálnost držáku Vám však dovolí zavěsit do něho i Váš truhlík, stačí jen porovnat rozměry viz foto + přečíst si podrobný popis
Výrobce: - Prosperplast
Záruční doba: 24 měsíců
Více informací
Plastový držák je elegantním a praktickým doplňkem k truhlíkům, pomocí něhož můžete truhlík zavěsit na zábradlí balkonu, na pergolu nebo jen na plot v zahradě. Šířku zavěšení lze libovolně nastavit pomocí šroubu v horní části plastového háku. Tím lze docílit široké možnosti zavěšení, protože maximální šířka zavěšení - zábradlí, na které lze hák respektive truhlík zavěsit je 13 cm. Tento typ háku je určen pouze pro samozavlažovací truhlík 60 cm, který najdete v našem sortimentu. Konstrukce háku nedovoluje žádné úpravy, a proto jsou dána určitá omezení na truhlík, který lze pomocí tohoto háku pověsit:

 • 1. truhlík může mít maximální výšku 14,5 cm, viz rozměr c
 • 2. truhlík může mít maximální šířku 13 cm, viz rozměr a (rozměr je brán 5 cm od spodu truhlíku - v tomto místě tedy může mít truhlík maximálně 13 cm)
 • 3. truhlík může mít maximální výšku podmisky 3 cm a šířku 14 cm, viz rozměr b
 • 4. doporučený počet háku pro zavěšení truhlíku je dle délky daného truhlíku (pro délku truhlíku 40 - 50 cm - 2ks, 60 - 70 cm - 3ks, 80 - 100 cm - 4ks)

 • 25,00 Kč
  Naše cena s DPH:


  Množství  DOPORUČUJEME DOKOUPIT