Jsme si jistí, že nejlépe za nás mohou hovořit naši spokojení klienti a úspěšně realizované obchody.

Proto jsme pro Vás zde vybrali prokazatelně dokončené transakce uzavřené v průběhu několika let na aukčním serveru Aukro.

Naše reference


Květináče na bylinky
Nůžky na bylinky ICUT1

75,00 Kč... více informací


Rozměry nůžek na bylinky délka 13 cm výška 1,2 cm šířka 6 cm Materiál - kvalitní plast +...


Květináč s nůžkami na bylinky DTC245

132,00 Kč... více informací


Rozměry květináče na bylinky: rozměry 24,4 x 11 cm celková výška 12 cm objem 2,5 L Materiál: - vysoce kvalitní plast s odolností proti...


Truhlík - Coubi DUP 400

106,00 Kč... více informací


Rozměry truhlíku / obalu na květiny rozměry 40 x 15 cm celková výška 16 cm objem 7 L Materiál - vysoce...


Květináč na bylinky Coubi DKN3001

76,00 Kč... více informací


Rozměry květináče na bylinky: rozměry 29,5 x 29,5 cm celková výška 14 cm objem 3 L Materiál: - vysoce kvalitní plast s lesklým povrchem a...


Květináč na bylinky Coubi DKN3003

178,00 Kč... více informací


Rozměry květináče na bylinky: rozměry: 29,5 x 29,5 cm celková výška: 38 cm Materiál: - vysoce kvalitní...


Závěsný květináč na bylinky Coubi DKN300W

293,00 Kč... více informací


Rozměry květináče na bylinky: rozměry: 29,5 x 29,5 cm celková výška: 88 cm Materiál: - vysoce kvalitní...


Truhlík RATOLLA z umělého ratanu s miskou - 30 cm

55,00 Kč... více informací


Rozměry truhlíku s miskou RATOLLA DRL500P rozměry 29,3 x 11,9 cm celková výška 12,6 cm objem 3 L Materiál - vysoce kvalitní plast s matným...


Plastový ratanový truhlík RATOLLA závěsný 50 cm DRL500PW

179,00 Kč... více informací


Rozměry závěsného truhlíku RATOLLA DRL500PW rozměry 49,2 x 17,2 cm celková výška 17,4 cm objem 12 L Materiál - vysoce kvalitní plast s...


Květináče na bylinky

Udržte své bylinky vždy svěží a hned po ruce, stačí správný květináč na bylinky. Každý pokrm tak proměníte v mistrovské dílo jako od šéfkuchaře pokud máte po ruce plastový květináč na bylinky. Samozavlažovací květináč na bylinky Coubi Vám navíc ušetří spoustu práce a doplní design kuchyně. Námi nabízené plastové květináče na bylinky jsou praktické a odolné vůči vnějším vlivům. Díky tomu je velice oblíbený například venkovní květináč na bylinky, který odolává i velice nízkým teplotám.

Květináče na bylinky jsou zárukou čerstvosti a svěžesti

Přemýšleli jste, jestli Vám doma něco nechybí? Květináče na bylinky do kuchyně jsou právě takovým kouskem: dokud ho nemáte, třeba ani netušíte, jak moc jej potřebujete. Chuť nově vyrašených bylinek jen tak nějaké koření nenahradí. Pěstování bylinek Vaši kuchyni provoní a v našich truhlících na bylinky z odolného plastu v elegantním provedení jim to bude také slušet.

Vertikální květináče se vměstnají kamkoli

Vertikální patrové květináče šetří místo a vyhovují bylinkám, protože nepotřebují tolik půdy jako jiné rostliny. Na jedno místo seřadíte spoustu bylinek a v případě potřeby je všechny rychle přestěhujete jinam, kaskádová patra květináče k sobě nejsou pevně připojená, takže s nimi můžete volně manipulovat. Vertikální květináč v patrovém provedení se skvěle hodí do interiéru i exteriéru. Kaskádové květináče připomínají malou zahrádku s několika druhy vždy čerstvých bylinek na jednom místě. Tento typ květináčů ocení jistě pěstitelé, kteří nemají zahrádku, a přesto by rádi pěstovali bylinky na balkoně. Zde ovšem bojujeme s každým kouskem místa a kaskádový květináč může náš problém hravě vyřešit.

Takzvaný květináč kaskáda představuje patrový květináč na bylinky poskládaný do tvaru kaskády. Jednotlivé květináče kaskáda jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, lesklého plastu a jsou doplněny o vnitřní vložku oddělující vodu od zeminy. Plast, ze kterého jsou vyrobeny patrové květináče na bylinky kaskáda, spolehlivě odolává nepříznivým teplotám až do -30°C. Sada květináčů na bylinky je nabízena v mnoha barevných provedeních.

Závěsné květináče jsou mistry v úspoře prostoru

Nejvíc místa získáte se závěsným květináčem na bylinky. Květináč na bylinky do kuchyně jistě ocení každá hospodyňka, protože bylinky do kuchyně v květináči patří do domácnosti odnepaměti. Zvolíte-li ještě květináč na bylinky pro více druhů, stanete se přeborníky v čerstvosti. A přitom půlku kuchyně nemusí obrůstat rostliny. Závěsné květináče na bylinky do kuchyně by neměli chybět v žádné domácnosti, kde čerstvost hraje prim. Nabízíme také květináče závěsné na balkon na bylinky, které působí dekorativně a na balkoně si můžeme připadat jako v bylinkové zahradě. Závěsný květináč na bylinky Coubi je praktický a ušetří spoustu místa. Tento závěsný květináč kaskáda zkrátka představuje ideální řešení, jak pěstovat nejen bylinky.

Netrapte se s krájením, jsou tu nůžky na bylinky

S trojitými břity zvládají nůžky na bylinky hbitě nastříhat všechny stonky a listy. Nůžky můžete k některým našim květináčům posadit a mít je hned připravené. S naší výbavou na bylinky Vás v kuchyni nikdo nemá šanci překonat. Velice zajímavou nabídkou jsou květináče na bylinky s nůžkami, které jsou opatřeny držákem, v němž jsou nůžky připraveny k okamžitému použití.

Truhlíky na bylinky lákají nejen svou vůní, ale především obsahem

Pokud jste skutečný gurmán a jídlo vám musí nejen chutnat, ale i vonět a lahodit oku, jistě oceníte náš truhlík na bylinky, díky kterému máte čerstvost vždy po ruce. Velice oblíbené jsou zejména závěsné truhlíky na bylinky. Ke každému truhlíku či květináči je možné dokoupit si vložku, díky které jednoduše získáte samozavlažovací truhlíky na bylinky nebo samozavlažovací květináče na bylinky. Samozavlažovací truhlík na bylinky reguluje přesné množství zálivky a rostlina tak získává dostatek vody vždy, když potřebuje. Truhlík na pěstování bylinek zkrášlí venkovní i vnitřní prostory.

Veškeré květináče a truhlíky na bylinky dodáváme v mnoha různých velikostech a provedeních. Pro některé druhy bylinek nabízíme designově zajímavější nádoby na pěstování. V našem sortimentu proto snadno najdete například petrželák. Jedná se o takzvaný petrželák hrnec na bylinky.

Truhlíky na pěstování bylinek, květináče na pěstování bylinek a obaly na květináče na bylinky jsou nedílnou součástí našeho sortimentu a patří k tradičním doplňkům domácnosti. Protože každá bylinka má v sobě své kouzlo, je potřeba ji sladit se správně zvolenými obaly na bylinky. Námi nabízený obal na bylinky jistě zaujme každého pěstitele.