Jsme si jistí, že nejlépe za nás mohou hovořit naši spokojení klienti a úspěšně realizované obchody.

Proto jsme pro Vás zde vybrali prokazatelně dokončené transakce uzavřené v průběhu několika let na aukčním serveru Aukro.

Naše reference


Samozavlažovací set IZCKN160


Rozměry samozavlažovací vložky IZCKN160
rozměry plata16 x 16 cm
výška plata4 cm
výška ukazatele16,5 cm
objem keramzitu1 L
Materiál - kvalitní plast s odolností až do -30C
Výrobce - Prosperplast
Účel samozavlažovací vložky - hydroponie
vložka je určena k obalům na květiny DUW200, DUK190
vložku můžete použít i do svých květináčů. V případě nevhodnosti rozměrů lze plato svépomocí upravit do potřebných rozměrů pomocí nože/nůžek. Získáte tak ze svého obalu na květiny samozavlažovací květináč.
Záruční doba: 24 měsíců
Více informací
Samozavlažovací systém Coubi Vám pohodlným a snadným způsobem zajistí, aby se Vašim rostlinám dostávalo pravidelného zavlažování (samozavlažovací set Coubi je vhodný i pro hydroponicky pěstované rostliny neboli pěstování rostlin bez půdy tedy pomocí živného roztoku). Součásti samozavlažovacího SETu je i keramzit - expandovaný jíl, který prodlužuje dobu, při které je zemina vlhká a pomocí jednoduchého ukazatele hladiny vody se Vám již nestane, že byste zapomněli zalít. Samozavlažovací systém Coubi Vám díky své skladbě uspoří až 50% spotřeby vody díky menšímu odpařování. Už nebudete muset prosit příbuzné či známé při každém odjezdu z domu na delší dobu např. při dovolené, aby Vám pravidelně chodili zalévat květiny, samozavlažovací systém Coubi se o to postará.

112,00 Kč
Naše cena s DPH:
MnožstvíDOPORUČUJEME DOKOUPIT