Jsme si jistí, že nejlépe za nás mohou hovořit naši spokojení klienti a úspěšně realizované obchody.

Proto jsme pro Vás zde vybrali prokazatelně dokončené transakce uzavřené v průběhu několika let na aukčním serveru Aukro.

Naše reference


Květináč MASSIVE - DBC35


Rozměry květináče:
průměr:35 cm
celková výška:30 cm
objem:14 L
Materiál: - vysoce kvalitní a pevný plast s vrypovým povrchem, který odolává UV záření, tzn. je barevně stálý a odolný povětrnostním vlivů v rozmezí -45C až 55C
Výrobce: - Prosperplast
Záruční doba: 24 měsíců
Více informací
Květináč je vyroben z vysoce pevnostního plastu od renomovaného výrobce. Materiál, z kterého je květináč vyroben, je odolný proti všem povětrnostním vlivům, je barevně stálý a odolný vůči prasknutí. Květináč je na povrchu vroubkovaný - vrypovaný a dokonale tak imituje daleko dražší hliněné květináče. Na rozdíl od hliněných květináčů, se však tento květináč vyznačuje daleko větší lehkostí a pevností a proto je odolný vůči jakémukoliv prasknutí, na které jsou náchylné právě daleko dražší hliněné nebo keramické květináče. Všechny tyto vlastnosti Vám zaručí, že se tento květináč bude velice dobře vyjímat u Vašeho domu, na terase či zahradě a díky netradičnímu lehce kónickému tvaru je zaručeno, že květináč upoutá nejen Vaši pozornost.

152,00 Kč
Naše cena s DPH:


Množství