Jsme si jistí, že nejlépe za nás mohou hovořit naši spokojení klienti a úspěšně realizované obchody.

Proto jsme pro Vás zde vybrali prokazatelně dokončené transakce uzavřené v průběhu několika let na aukčním serveru Aukro.

Naše reference


Plastový květináč Tubus Beton 12L


Rozměry plastového květináče
průměr30 cm
celková výška28 cm
objem12 L
Materiál - vysoce kvalitní plast s matným povrchem a odolností proti povětrnostním vlivům až do -30C
Výrobce - Prosperplast
Výhody plastového květináče
mrazuvzdorný a odolný proti UV záření
velice pevný a zároveň pružný materiál, který imituje povrch surového betonu a to tak věrohodně, že na květináči jsou přímo různé póry či vrypy, jako na skutečném betonovém povrchu
Záruční doba - 24 měsíců
Více informací
Plastový květináč je vyroben z vysoce pevnostního plastu od renomovaného výrobce. Materiál, z kterého je plastový květináč vyroben, je odolný proti všem povětrnostním vlivům, je barevně stálý na slunci a odolný vůči prasknutí díky své pružnosti. Plastové květináče řady beton collection jsou vyráběny nejmodernější technologií, která dovoluje vyrobit plastový květináč se zcela věrohodným povrchem imitující povrch betonu. Květináč je na povrchu matný a místy pórovitý s drobnými vrypy jako skutečný beton, což jen dokazuje, o jak zdařilou imitaci betonového povrchu se jedná. Květináče tak působí nevšedním a velice luxusním vzhledem, kterým budou vždy poutat nejen Vaši pozornost. Obaly na květiny řady beton collection budou vždy vyčnívat mezi obyčejnými plastovými květináči a budou zajisté ozdobou Vašeho domu, ale i terasy či zahrady.

199,00 Kč
Naše cena s DPH:
Barva


Množství